(+421) 917 786 221 | Top Reality 21 - Obchodná 45 | CRM | EN

Top Reality 21PREDAJ, 5-izbový-mezonet č. 601, CITY GATE, 160,25 m2, terasa 48,85 m2 a loggia 2,65 m2 , Staré mesto, Laurinská

ID 1594: PREDAJ, 5-izbový-mezonet č. 601, CITY GATE, 160,25 m2, terasa 48,85 m2 a loggia 2,65 m2 , Staré mesto, Laurinská

INZERÁT je neauktuálny!

Top Reality 21, Bratislava, Real Estate, realitný maklér Henry Silva:
Budova City Gate je jedinečnou národno-kultúrnou pamiatkou, ktorá sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy. Lemujú ju ulice Laurinská a Gorkého a svojou strategickou polohou tvorí vstupnú bránu, ktorá prepája jedno z najznámejších námestí v samotnom srdci Bratislavy a historickú časť Starého mesta. City Gate pozostáva z dvoch celkov - z bývalej banky a z divadla, ktoré v súčasnosti nesie názov Mestské divadlo P.O. Hviezdoslava.Stopy minulosti a radikálna obnova dobových zámerov - to je nová budova City Gate. Symbol pulzujúcej metropoly, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich budúcich majiteľov a nájomcov.

Konkrétny 5. izbový mezonet číslo 601 sa nachádza na 6. poschodí budovy City Gate, v časti orientovanej na Laurinskú ulicu. Byt má rozlohu 160,25 m2 , terasa 48,85 m2. Tento byt má 4 spálne, dve kúpelne, šatník, technickú miestnosť, 3x wc, kuchyňu s jedálenskou časťou spojenú s obývačkou, loggiu a veľkú terasu.

Štandard vybavenia bytu: Drevené okná s hlinikovými zvinovacími roletami na vonkajšej fasádnej strane s elektrickým ovládaním, laminátové podlahy, kúpelne sú vybavené umývadlom, vaňou, wc , bidet, obklady. Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi whirpool ( umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor, varná doska).
City Gate pripravuje pre budúcich majiteľov úplne nové fitness centrum, oddychovú časť pre wellness s bazénom, kde môžete zharmonizovať svoje telo i dušu.
Budúci majiteľ má parkovanie zabezpečené za bezkonkurenčnú v blízkom garážovom dome OPERA 24 hodín denne !!! (1500 EUR/rok)
V budove City Gate na prízemí môžete nakupovať v luxusných obchodoch značiek ako je Chic collection, DESEO, Madam GRETA Collection, MARINA RINALDI, MaxMara , MORELLATO a TRU TRUSSARDI.
Uvedená cena bytu je bez DPH.

Najnavštevovanejšia časť Bratislavy - Staré mesto nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, vzácne muzeálne a galerijné expozície, návšteva opery, baletu, koncertu, a to všetko v pešej dostupnosti. Bratislavčania sa radi prechádzajú po svojom centre. Je miestom kde sa stretávajú ľudia bez ohľadu na vek a popíjajú obľúbenú kávu.
V Európe nájdete veľa miest, ale len málo z nich má svoju neopakovateľnú atmosféru. Bratislava je inšpirujúcim mestom, ktoré má stále čo ponúknuť. Metropola na Dunaji zažíva opät svoj veľký boom. V priebehu niekoľkých rokov sa stala politickým, obchodným a vzdelanostným centrom Slovenska. Prichádza do nej množstvo turistov, obchodníkov a investorov. Láka ich nielen tajomstvo starého a nepoznaného mesta, ale aj živá atmosféra, ktorú jej vdychujú predovšetkým mladí ľudia žijúci v metropole.


Navrhnite vašu cenu  |  Mám záujem o obhliadku  |  Chcem bližšie informácie

Zariadenie bytu

kuchynská linka, sporák, chladnička, umývačka riadu

Ostatné náležitosti nehnuteľnosti

bazén, sauna, fitness

Sociálne možnosti v okolí

obchodné centrum, MHD zastávka, škôlka, materská škola, blízko školy, detské ihrisko, doktor, lekáreň, pošta, banky

Podobné inzeráty


Kontakt

Henry Silva
Henry Silva
realitný maklér / senior
  • Mobil: (+421) 917 786 221
  • E-mail: henry.silva@topreality21.com