(+421) 917 786 221 | Top Reality 21 - Obchodná 45 | CRM | EN

Top Reality 21Predaj, krásne zariadený 3 izbový byt, Dlhé Diely, Loggia, 78,71 m2

ID 1948: Predaj, krásne zariadený 3 izbový byt, Dlhé Diely, Loggia, 78,71 m2

INZERÁT je neauktuálny!

Top Reality 21, Bratislava Real Estate, realitný maklér Henry Silva: Ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt v bytovom dome na Veternicovej ulici na Dlhých Dieloch. Je to klasický panelový montovaný dom. Základy sú železobetónové, obvodové murivo, steny, priečky a stropy sú z montovaných panelov, schodiská železobetónové dvojramenné montované. Plochá strecha, klampiarina z pozinkovaného plechu, vonkajší povrch stien nie je zateplený, strecha opravená. Vnútorné omietky stien a stropov sú hladké. Dom má bleskozvod, výťah, je napojený na rozvody vody, plynu, kanalizácie a elektro, vykurovanie je diaľkové.

Oceňovaný byt č. 71‐B na Veternicovej ulici ͺ sa nachádza na 7. poschodí 7 ‐ poschodového panelového domu s výťahom. Byt je 3‐izbový s príslušenstvom, bytové jadro betónové. Byt má loggiu pred kuchyňou, ktorá je novo zasklená s vymurovaným parapetom. V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia: Komplet prerobená kuchynská linka, na stenách a stropoch boli urobené stierky, vymenené podlahy, v hale boli vyhotovené nové vstavané skrine, v izbách vymenené okná za plastové. Podlahy v kuchyni a na loggii sú keramické, v izbách, v chodbe a v hale je plávajúca dubová podlaha, v kúpelni a vo WC je podlaha z travertínu, travertínový obklad po strop. Vnútorné omietky sú stierkové, v kuchyni za linkou je keramický obklad, na loggii je drevený obklad pod oknom. Vaňa obmurovaná, keramický obklad, umývadlo, pákové batérie. Okná sú plastové Rehau so žalúziami vrátane zasklenej loggie, okno a balkónové dvere z kuchyne sú pôvodné drevené zdvojené. Vchodové dvere sú bezpečnostné, vnútorné dvere dubové s drevenou obložkovou zárubňou. Kuchyňa s rohovou linkou so zabudovanými spotrebičmi: elektrická rúra, štvorhoráková plynová doska, umývačka riadu, digestor, páková batéria, obklad za linkou. V kúpelni je hydromasážna vaňa s osvetlením, umývadlo, pákové batérie, rebríkový radiátor, vo WC je závesný WC. v hale sú 2 vstavané skrine, v 1 izbe je tiež vstavaná skriňa. Vykurovanie ústredné s liatinovými radiátormi, na radiátoroch f‐ermoregulátory a merače spotreby tepla. Dom má napojenie na všetky inžinierske siete. Pivnica je klasická latková. Spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu a spoluvlastnícky podiel k pozemku : 7890/755690.

PODLAHOVÁ PLOCHA
Názov miestnosti a výpočet Podlahová plocha [m2]
Hala: 11,66
Predsieň: 2,47
Kuchyňa: 10,55
Izba: 19,16
Izba: 16,97
Izba: 12,45
Kúpeľňa: 3,08
WC: 1,07
Výmera bytu bez pivnice: 77,41
Pivnica: 1,3
Vypočítaná podlahová plocha: 78,71
Loggia: ͺ 3,81


Poloha nehnutelnosti:
Byt sa nachádza približne 5 km od centra mesta, dopravné spojenie je mestskou autobusovou a električkovou dopravou, pričom čas jazdy je približne 15-20 min.
V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sú detské jasle, nemocnica s poliklinikou, dom kultúry, obchody, obchodné domy, hotely, banky a občianska vybavenosť/úrady krajského mesta!


Navrhnite vašu cenu  |  Mám záujem o obhliadku  |  Chcem bližšie informácie

Zariadenie bytu

kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, TV

Možnosti športu v okolí

plávanie

Sociálne možnosti v okolí

obchodné centrum, MHD zastávka, škôlka, materská škola, blízko školy, detské ihrisko, doktor, lekáreň, pošta, banky

Výsledok rekonštrukcie

zateplenie, nový výťah

Výsledok rekonštrukcie

zateplenie

Podobné inzeráty


Kontakt

Henry Silva
Henry Silva
realitný maklér / senior
  • Mobil: (+421) 917 786 221
  • E-mail: henry.silva@topreality21.com