(+421) 917 786 221 | Top Reality 21 - Obchodná 45 | CRM | EN

Top Reality 21PRENÁJOM, krásny reprezentatívny priestor v centre mesta, CITY GATE, Gorkého, 189,04 m2

ID 1854: PRENÁJOM, krásny reprezentatívny priestor v centre mesta, CITY GATE, Gorkého, 189,04 m2

INZERÁT je neauktuálny!

Top Reality 21, Bratislava Real Estate, realitný maklér Henry Silva: Ponúkame na prenájom krásny obchodný priestor v budove City Gate v centre mesta s rozlohou 189,04 m2. Priestory sa nachádzajú na prvom poschodí s výťahom, resp. sa prejdete po krásnom schodisku. Priestor sa dá upraviť a priečky prerobiť podľa potreby. Tieto priestory majú dostatok svetla, veľa okien a tiež veľký balkón. Pravé drevené parkety sú všade. Treba vidieť osobne.
Cena prenájmu je 10 EUR/m2 plus vedľajšie náklady, (3,5 EUR/m2)

Budova City Gate je jedinečnou národno-kultúrnou pamiatkou, ktorá sa nachádza v samotnom srdci Bratislavy. Lemujú ju ulice Laurinská a Gorkého a svojou strategickou polohou tvorí vstupnú bránu, ktorá prepája jedno z najznámejších námestí v samotnom srdci Bratislavy a historickú časť Starého mesta. City Gate pozostáva z dvoch celkov - z bývalej banky a z divadla, ktoré v súčasnosti nesie názov Mestské divadlo P.O. Hviezdoslava.Stopy minulosti a radikálna obnova dobových zámerov - to je nová budova City Gate. Symbol pulzujúcej metropoly, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich budúcich majiteľov a nájomcov.

City Gate pripravuje pre svojich klientov úplne nové fitness centrum, oddychovú časť pre wellness s bazénom, kde môžete zharmonizovať svoje telo i dušu.
Budúci klient má parkovanie zabezpečené za bezkonkurenčnú v blízkom garážovom dome OPERA 24 hodín denne !!! (750 EUR/rok)
V budove City Gate na prízemí môžete nakupovať v luxusných obchodoch značiek ako je Chic collection, DESEO, Madam GRETA Collection, MARINA RINALDI, MaxMara , MORELLATO a TRU TRUSSARDI.


Najnavštevovanejšia časť Bratislavy - Staré mesto nabáda v každom ročnom období na niečo iné: čakajú vás prechádzky historickým centrom, posedenia v štýlových reštauráciách a kaviarničkách, gastronomické zážitky slovenských i medzinárodných kulinárskych špecialít a nápojov, vzácne muzeálne a galerijné expozície, návšteva opery, baletu, koncertu, a to všetko v pešej dostupnosti. Bratislavčania sa radi prechádzajú po svojom centre. Je miestom kde sa stretávajú ľudia bez ohľadu na vek a popíjajú obľúbenú kávu.
V Európe nájdete veľa miest, ale len málo z nich má svoju neopakovateľnú atmosféru. Bratislava je inšpirujúcim mestom, ktoré má stále čo ponúknuť. Metropola na Dunaji zažíva opät svoj veľký boom. V priebehu niekoľkých rokov sa stala politickým, obchodným a vzdelanostným centrom Slovenska. Prichádza do nej množstvo turistov, obchodníkov a investorov. Láka ich nielen tajomstvo starého a nepoznaného mesta, ale aj živá atmosféra, ktorú jej vdychujú predovšetkým mladí ľudia žijúci v metropole.

Navrhnite vašu cenu  |  Mám záujem o obhliadku  |  Chcem bližšie informácie

Sociálne možnosti v okolí

obchodné centrum, MHD zastávka

Podobné inzeráty


Kontakt

Henry Silva
Henry Silva
realitný maklér / senior
  • Mobil: (+421) 917 786 221
  • E-mail: henry.silva@topreality21.com