(+421) 917 786 221 | Top Reality 21 - Obchodná 45 | CRM | EN

Top Reality 21Novostavba v BratislaveAGAT rezidenčné bývanie pod Slavínom

AGAT rezidenčné bývanie pod Slavínom

Rezidencia pod Slavínom sa nachádza na západnej strane Malých Karpát v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto, zastavanou najmä vilovou zástavbou. Mestská časť Staré Mesto je historickým jadrom, ktoré je známe svojim verejným, politickým, kultúrnym spoločenským a turistickým životom. Rezidencia je efektívne vsadená do tichého prírodného prostredia na križovatke ulíc Havlíčkovej a Břeclavskej. V bezprostrednej blízkosti Rezidencie sa nachádza Horský park, ktorý je ideálnym miestom na relaxáciu, šport. Neoddeliteľnou súčasťou parku je aj historická horáreň Horský park, ktorá sa stala vyhľadávaným miestom odpočinku, stretávania sa ľudí a originálnym kultúrnym centrom Bratislavy. Jej súčasťou je aj záhrada s detským ihriskom a libresso s vynikajúcou kávou a tradičnými bratislavskými rožkami.
V 1. podzemnom podlaží je navrhnutá halová garáž s vjazdom so severovýchodnej strany. V garáži sú okrem 40 garážových státí navrhnuté aj malé sklady. Strecha garáže je medzi objektmi navrhnutá ako strešná záhrada s polo vzrastovou zeleňou. Oba objekty sú v 2. podzemnom podlaží prepojené podzemnou halovou garážou. Garáž je prístupná zo severozápadu z Břeclavskej ulici.
Rezidencia je zasadená do prostredia v ktorej sa okrem historických pamiatok (kalvária, Slavín, Bratislavský hrad), kostolu, reštaurácií nachádza aj súkromná materská škôlka, základná škola a súkromné gymnázium. Dostupné je aj centrum Bratislavy minibusom, alebo vlastným dopravným prostriedkom s rýchlym napojením z ulice Havlíčkovej cez Mišíkovú, Vlčkovú, Fraňa Kráľa, Puškinovú na hlavnú mestskú komunikáciu Štefánikovú. V blízkej budúcnosti sa uvažuje do tejto časti lokality o zavedení trolejovej doprave.


Maklér pre projekt

vanda Gallova
vanda Gallova
realiny makler
  • Mobil: (+421) 917 786 221
  • E-mail: vanda.gallova@cbi.sk

Ing. Dominika Silvová
Ing. Dominika Silvová
konateľ
  • Mobil: (+421) 917 786 221
  • E-mail: dominika.silvova@topreality21.com

Henry Silva
Henry Silva
realitný maklér / senior
  • Mobil: (+421) 917 786 221
  • E-mail: henry.silva@topreality21.com

Ponuky v tomto projekte

Ľutujeme, podľa zadaných kritérií neboli nájdené žiadne inzeráty.